Projektai

Paslaugos

Anketa

Naujienos

Apie mus

Susisiekti

Palanga

Lietuva

+370 672 87910

info@nytt.lt

Projektai

Paslaugos

Anketa

Naujienos

Apie mus

Susisiekti

Palanga

Lietuva

+370 672 87910

info@nytt.lt

Paslaugos

Informacija

nytt tai dinamiška ir kūrybinga architektūros studija, kuri semiasi idėjų stebėdama aplinką, technologines naujoves ir istorinį kontekstą. Studija tvirtai tiki architektūros transformaciniu potencialu, kuris gali pagerinti žmonių patirtį.

Kurdami siekiame atspindėti dėmesį universalumui, įsipareigojimą kurti estetiškai patrauklias erdves ir aktyviai formuoti geresnę bei tvaresnę ateitį kiekvienu mūsų projektu.

Architektūrinis dizainas

Architektūra

Dirbame skirtinguose masteliuose, su įvairia tipologija. Vadovaudamiesi pažangiomis technologijomis, kuriame architektūrą ne tik šiandienai. Metame iššūkį nusistovėjusioms normoms, ieškome sinergijos su kitomis meno rūšimis ir galimybių inovacijoms.

Koncepcijos

Žinios ir patirtis kuriant projektų koncepcijas persipynus su technologijų ir amato išmanymu, leidžia realizuoti konceptualią ir individualizuotą architektūrą bei interjerus. Nuo pradinių eskizų iki realistiškų 3D vaizdų, formuojame erdves, kurios įkvepia ir žavi.

Interjerų dizainas

Privatus interjeras

Interjeras – neatsiejama architektūros dalis, todėl projektus rengiame kompleksiškai. Dėmesys klientui – mūsų prioritetas, todėl kiekvienas interjeras yra atspindintis užsakovo gyvenimo būdą. Transformuokite savo erdvę pritaikydami individualius interjero dizaino sprendimus.

Komercinis interjeras

Kuriame visuomeninius interjerus įkvėpti aplinkos, miestovaizdžio ir istorinio konteksto. Suprantame laiko ir biudžeto svarbą Jūsų projektuose, todėl projektus realizuojame laiku ir biudžeto ribose.

Urbanistinis dizainas

Kraštovaizdžio architektūra

Projektuojame ne tik erdves ir pastatus, bet ir kuriame aplinką. Mes kuriame harmoningus kraštovaizdžius, kurie sklandžiai įsilieja į aplinką, nesvarbu, ar tai būtų vešlios žaliosios erdvės, ar dinamiška miesto aplinka.

Konsultacijos ir planavimas

Lydėsime Jus kiekviename žingsnyje nuo pradinių idėjų iki detalių projekto planų. Siekiame, kad kelionė link Jūsų architektūrinių siekių būtų sklandi ir įdomi. Konsultuojame pastatų projektavimo ir projekto derinimo procedūrų, interjero dizaino bei pritaikymo klausimais.

Susidomėjote mūsų projektais, bet nerandate to, ko ieškote?

Kreipkitės ir mes padėsime įgyvendinti jūsų svajonę.